W świecie blogerów utarło się przekonanie, że aby być modnym należy nosić najdroższe marki, a synonimem bycia fashion stało się posiadanie w szafie ubrań z logo marek ze światowych wybiegów. Blog zwyczajnego chłopaka jest miejscem zupełnie innym.

Tworząc swojego bloga chciałem pokazać, że aby poczuć się modnym i dobrze ubranym nie trzeba wydawać fortuny na najdroższe ciuchy, wystarczy tylko trochę sprytu i dobrego researchu.

Postanowiłem założyć bloga aby podzielić się z innymi tym, gdzie szukać ubrań, które być może przez większość znawców mody będą traktowane z przymrużeniem oka, ale staną się istotną i ciekawą alternatywą dla tych, którzy poszukują niestandardowych stylizacji i to na każdą kieszeń.

Popularny portal AliExpress jest czymś w rodzaju azjatyckiej platformy zakupowej, gdzie liczni sprzedawcy oferują cała gamę produktów, często wzorując się na światowych markach, choć w znacznie niższej cenie… i nierzadko kiepskiej jakości…

Zakupy na platformie nie należą do prostych i łatwych, niestety na upragnioną rzecz przyjdzie nam trochę poczekać, ponieważ chińska poczta nie należy do tych najszybszych, dodatkowa obawa wiąże się z często wątpliwą jakością oferowanych towarów.

Dalego też mój blog ma za zadanie pomóc wszystkim tym, którzy szukają produktów nietuzinkowych, znacznie tańszych, ale jednocześnie takich, które pozwolą na stworzenie własnego stylu.

Mój blog zawiera zarówno porady stylizacyjne, jak również porównanie cenowe produktów podobnych do tych od znanych marek.

Na blogu znajdziecie pełne stylizacje, stworzone również z produktów tych bardziej znanych brandów, które z powodzeniem możemy zestawić z produktami znacznie tańszymi, tworząc pełny i spójny outfit. Oprócz stylizacji, znajdziecie tu również porady modowe, jak również linki do tych miejsc, gdzie można zakupić dany produkt.

Tych, którym stylizacja przypadnie do gustu, ale nie chcą lub obawiają się kupować na Aliexpress, zachęcam do zapoznania się z produktami podobnymi od znanych marek. Mój blog może posłużyć jako inspiracja oraz wsparcie dla tych, którym czasem brak pomysłu na odpowiednią stylizację.

Czasem stylizację warto wzbogacić o jakiś bardziej luksusowy dodatek, a czasem pełna stylizacja to koszt naprawdę kilku złotych.

Pamiętajcie jednak o jeden rzeczy! Mężczyznę poznaje się po butach. Istnieję pogląd, że temu z klasą wystarczy tylko założyć odpowiednie pantofle, bo reszta nie ma znaczenia. A zatem nigdy nie oszczędzajcie na tej części garderoby!

Zachęcam do komentowania oraz zapoznania się z opublikowanymi treściami.