Największy atut faceta – to twoje śnieżnobiałe zęby.

Recenzja produktów marki White Glo Polska

W badaniach przeprowadzonych na grupie 1000 kobiet, za najseksowniejszą część męskiego ciała uznano… męskie pośladki. Wbrew pozorom 3 na 5 kobiet, nawet nieświadomie zwracają uwagę właśnie na tę cześć ciała mężczyzny, zwłaszcza przy pierwszym spojrzeniu.

Nie umniejszając męskim pośladkom, osobiście uważam, że jako facet mamy coś znacznie cenniejszego zarówno w kontekście seksapilu jak również faktu, co do tego co najbardziej przykuwa uwagę otoczenia. Tym czymś będą zdrowe, męskie zęby i śnieżnobiały uśmiech.

Na wstępie trochę prywaty. Choć nieskromnie przyznaję, że sam uważam, iż Bozia obdarzyła mnie wyjątkowo równymi zębami (szczególnie po usunięciu diastemy, z którą mierzyłem są przez całe dzieciństwo), to też sam nie raz wskazywałem je za swój największy atut. Niestety co się tyczy ich koloru, to nieustannie muszę nad nimi pracować. I chociaż na barwę kości człowieka (tak, zęby, to też kości) nie mamy specjalnie wpływu, są produkty, które niewątpliwie mogą nam pomóc w utrzymaniu, lub powrocie do koloru bliższemu hollywoodzkim uśmiechom. 🙂

Jakiś czas temu rozpocząłem współprace z marką White Glo Polska. Marka, która swój rodowód sięga z Australii od kilku lat zdobywa popularność na rodzimym rynku. Ponieważ przy założeniu mojego bloga obiecałem sobie, że nigdy nie będę polecać produktów, które nie udało mi się osobiście przetestować pod względem ich skuteczności, cieszę się że tym razem mogę Wam opowiedzieć o produkcie, który nie tylko przywrócił śnieżną biel moich zębów, ale tym samym zadbał o ich kondycję na dłuższy czas.

ZOBACZ TEŻ: VERSACE EROS FLAME – mieszanka wybuchowa dla namiętnego mężczyzny, który ufa swoim uczuciom i zmysłom.

Dlaczego wybrałem White Glo Polska

Po pierwsze biel:
Zacznijmy od głównego celu pasty. White Glo Polska to pasty wybielające, a zatem ich celem jest przywrócenie naturalnej bieli twoich zębów. Pamiętajcie tutaj, że biel bieli nie równe i nie ma cudów, które sprawią, że jeśli twoja kość ma bardziej żółte zabarwienie pasta sprawi, że zostanie ona wybielona do koloru farb dekoral. Pod wpływem upływu czasu, a przede wszystkim kolorowych napojów i żywienia, nasze zęby najzwyczajniej żółkną. Pasty White Glo Polska zapewnia skutecznie wybielanie, czyli powrotu do właśnie tej pierwotnej bieli twojego uśmiechu.

Po drugie ochrona szkliwa:

Misją marki było nie tylko zadbanie o kolor, ale przede wszystkim odpowiednia ochronę twoich zębów i szkliwa. Dzięki specjalistycznym recepturą pasty zostały przygotowane z takich składników, które zapewnia należytą ochronę przed próchnicą. Większość z produktów uzupełniają niedobory wapnia, który stanowi podstawowy czynnik odbudowującym nasze kości. A zatem stosując pastę White Glo, możecie nie tylko błyszczeć uśmiechem, ale tez zaoszczędzić na wizytach u dentysty.

Po trzecie Bezpieczeństwo:

Wybielanie to wbrew pozorom bardzo ryzykowany zabieg. Większość produktów, działa złuszczająco, a co się z tym wiąże wypłukując naturalne składniki szkliwa, szczególnie te, które z żółkły wyniku nieprawidłowej higieny ust. Niestety złuszczanie szkliwa jednocześnie powoduje jego ubytki, co w konsekwencji prowadzi do obniżenia wytrzymałości, nadwrażliwości i innych powikłań. Wybielanie za pomocą produktów White Go Polska, to bezpieczny sposób, który nie powoduje złuszczania płytki, a tylko przywrócenie jego naturalnego koloru, a zatem nie musicie się obawiać poważnych powikłań i konsekwencji.

White Glo Polska – kompleksowa formuła dbania o twoje zęby


Marka White Glo Polska, to kompleksowa obsługa twoich zębów, dlatego choć marka zasłynęła dzięki rewelacyjnym pastą do zębów, jej oferta jest znacznie szersza.
Ja osobiście dla przywrócenia bieli swoich zębów, stosowałem specjalnie szczoteczki z delikatnego włókna, polecane szczególnie dla wrażliwych dziąseł oraz mojej ulubionej pasty  z węglem aktywnym.

Osobiście polecam Wam także pastę, która nie raz uratowała mnie na 5 minut przed spotkaniem – White Glo dla osób uzależnionych od kawy i herbaty. To chyba moja ulubiona pasta wśród kieszonkowych modeli marki.

Efekty, które uzyskałem nie udałoby mi się jednak osiągnąć bez specjalnych pasków wybielających z aktywnym węglem. To kolejny produkt must have, który pozwoli Wam wrócić do bieli zębów z przed kilku lat!

Pamiętajcie jednak, że wszystkie produkty wybielające, bez względu czy są to pasty, paski czy też inne produkty co do, których link załączam poniżej, zapewnią utrzymanie tego stanu tylko pod warunkiem ciągłej pielęgnacji na określonym poziomie.

Zęby to nasza inwestycja na lata, im bardziej o nie dbamy, tym więcej korzyści możemy osiągnąć. Pamiętajcie, że licówki wyglądają pięknie…, ale to piękno również jest ograniczone czasowo, i to biorąc pod uwagę długość naszego życia… i tak krócej niż te zęby, które dała nam natura: D

KLIKNIJ TUTAJ: WHITE GLO POLSKA

Sending
Oceń stylizacje
0 (0 głosów)

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PRODUKTY WHITE GLO POLSKA:

Używam afiliacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Biały T-shirt

2020 należy do Streetwear.