Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE

#Dorota

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE

#DOROTA

…Po drugiej stronie stała jednak drobna kobieta. O ile rozmawiając z nią przez telefon, był pewien, że poznaje jej głos, o tyle miał teraz wrażanie, że nigdy jej nie widział. Była bardzo szczupła, wręcz chuda, wydawało mu się, że jest na coś ciężko chora, ubrana dodatkowo na czarno, co podkreślało i tak już wątłą posturę. Miała ze sobą dużą torbę podróżną, którą trzymała niepewnie w rękach. Zapamiętał ją jako piękną miodową blondynkę. Teraz miał wrażenie, że jej włosy stały się wyblakłe. Na dodatek było ich o połowę mniej. Spięła je w wysoki kok, co dodatkowo postarzyło rysy jej twarzy. Na niej zaś, wyraźnie widoczne były oznaki braku snu i tygodni płaczu: podkrążone, zaczerwienione oczy, wręcz sine cienie pod nimi i spierzchnięte usta. Jedynie błękitny kolor jej migdałowych oczu, z bardzo długimi rzęsami pozostały niezmienione. Dokładnie pamiętał te oczy, były takie same jak oczy Antka…

Chyba nikt nie ma tyle do przepracowania jak właśnie Dorota. To postać, która wzbudziła skrajne emocje. I jeśli nie zdobywa waszej sympatii… wierzcie mi, że poniosła sowita karę. Teraz jednak musi zmierzyć się nie tylko z własnymi poglądami ale i wyrzutami sumienia, od których nie jest w stanie się uwolnić. Dorota musi także nauczyć się przestać żyć Cudzym życiem… a jej przewodnikiem musi zostać ten, który jak uważa jest powodem jej smutku… Grzegorz!

W postać Doroty znów wcieliła się Agnieszka Olszewska, i choć optymistkę, bizneswoman i kobietę sukcesu nie łatwo jest zamienić na szarą myszkę… Aguś poradziła sobie znakomicie… a niedługo zobaczycie także jej nowe oblicze.
Modelka: Agnieszka Olszewska @agusolszowa
Zdjęcia: Dominika Popiołek @d.o.m.i.no
Fryzjer i stylizacja: Karol Piętka @pietkakarol
Make up: Oliwia Krawczyk @oliwvia
Wydawnictwo: @purple_book_wydawnictwo
Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE #DOROTA
Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE #DOROTA

Cudze Życie – Premiera 12 października 2022
Wydawnictwo Purple Book

KUP KSIĄŻKĘ Z AUTOGRAFEM AUTORA W PRZEDSPRZEDAŻY

Sending
Oceń stylizacje
0 (0 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE