Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE

#MŁODYGRZEGORZ

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE

#MŁODYGRZEGORZ

…[…] Byłem zbyt pewny siebie i zbyt przystojny, jak wówczas mi się wydawało. Interesowała mnie tam tylko rubryka towarzyska. Pomijałem ogłoszenia matrymonialne mówiące o szukaniu drugiej połówki i miłości na całe życie. Nie wierzyłem w miłość, nie chciałem jej, dla mnie wiązała się z porażką, nieudolnością i bezużytecznością życia, które wiodła moja matka. Wolałem cieszyć się życiem, czerpać z niego hedonistyczną radość. Wiedziałem co lubię, jak jestem atrakcyjny, jak hojnie obdarzyła mnie natura. Potrafiłem zaspakajać i być zaspakajany, czerpać egoistyczną samczą radość […]…

Tak… to właśnie Młody Grzegorz. Tak zupełnie różny od tego którego poznaliście w mojej poprzedniej książce.
Choć dla wielu to facet idealny, droga do takiej wersji siebie, dla Grzegorza była wyjątkowo kreta, niebezpieczna i wiążąca się z wieloma zdarzeniami, o których pragnie dziś zapomnieć. Ja w swojej książce zmusiłem go aby stawił im czoła.
Wielu z Was może nie polubić takiego Grzegorza, tymczasem to chłopak, którego życie zawsze było „Cudze” i wiele lat zajęło mu aby stało się jego własne.

ZOBACZ TEŻ: POZNAJ BOHATERÓW KSIĄŻKI: CUDZE ŻYCIE #RYSZARD

Kiedy szukałem modela dla tej postaci. Chciałem znaleźć kogoś, kto przypominałby choć odrobinę, Grzegorza takiego jakiego znacie. Któregoś dnia, trafiłem na konto Patryka i zestawiłem chłopaków obok siebie, wówczas pomyślałem, że tak właśnie widziałem młodego Grzesia. Zabawne jest to ze młody Grzegorz To prawdziwy „Bad boy” Tymczasem Patryk to bardzo miły i sympatyczny chłopak, nie mający wiele wspólnego z postacią z mojej książki… No może poza oczami, w których pali się żywy ogień. Dajcie znać jak już przeczytacie książkę czy właśnie tak wyobrażaliście sobie Młodego Grzegorza. Dzięki Patryk za podjęcie tego wyzwania!

ZOBACZ TEŻ: POZNAJ BOHATERÓW KSIĄŻKI: CUDZE ŻYCIE #MŁODAMAGDA

Model: Patryk Olewniak
Zdjęcia: Dominika Popiołek @d.o.m.i.no
Make up: Oliwia Krawczyk @oliwvia
Fryzier: Karol Piętka @pietkakarol
Wydawca: Purple Book Wydawnictwo

Cudze Życie – Premiera 12 października 2022
Wydawnictwo Purple Book

CUDZE ŻYCIE: KUP KSIĄŻKĘ 

Sending
Oceń stylizacje
0 (0 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

„Echo” zbrodni … niesie się długo…

„Zaraz Wracam”…. Jak tylko przeczytam tę książkę!