Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK

#MAGDA

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK

#MAGDA

…[…] Każdego dnia, kiedy się owa pojawiła, czułam się jak idiotka. Gdzieś z tyłu głowy sumienie mi podpowiadało, że może Grzegorz ma racje, może nie powinnam się wtrącać, może to nie jest moja sprawa. Z drugiej strony, dość miałam nieszczęść, które kumulują się wokół mojego życia i wokół bliskich mi ludzi. Wiedziałam, że to nie brak chęci stoi na drodze ich znajomosci, ale strach Grzegorza. Ten sam strach, który paraliżował go wtedy, kiedy poznał Antka.
„Czy rzeczywiście chodziło mi tylko o to?” To co czułam do Grzegorza było czymś więcej niż przyjaźnią, nigdy mu o tym nie mówiłam, ale ja sama nie mogłam się oszukiwać. Był dla mnie bliski, bliższy niż ktokolwiek a jednocześnie zupełnie nie osiągalny, nie mogłam go mieć dla siebie.
„Nie możemy być razem, przecież jest szczęśliwy, przecież jest zajęty.” Uciekałam od tych myśli, wiedziałam jak brzmią niedorzecznie, że nie ma jakiejkolwiek przesłanki, by nasza znajomość, choć przez ułamek sekundy, mogła pójść w innym kierunku, ale mimo to gdzieś w głębi serca, w jakimś najdalszym jego zakamarku, tak ukrytym, że nikt go nie widział, to pragnienie ciągle tliło się, co jakiś czas przypominając o swojej obecności… […]…
Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK #MAGDA
Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK #MAGDA
Magda… Magda to przykład osoby, która nigdy nie nauczyła się żyć własnym życiem. Jej imię w mojej książce powinno iść w parze z przysłowiem ”dobrymi chęciami piekło jest wyłożone”.
Niestety Magda, ma wyraźny problem z tym czego naprawdę pragną jej najbliżsi oraz ona sama. Czy w ostatniej części tej sagi nareszcie nauczy się rozróżniać dobro od zła i czy przestanie żyć Cudzym życiem, znajdując przy tym drogę do własnego szczęścia?

ZOBACZ TEŻ: POZNAJ BOHATERÓW KSIĄŻKI: CUDZE ŻYCIE

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK #MAGDA

Magda Wiślak, to mój dobry duch od pierwszych chwil kiedy podjąłem decyzje o napisaniu książki. Towarzyszyły mi przy moich wzlotach i upadkach. Miedzy innymi dlatego jedna z bohaterek nosi jej imię. Dzięki Madzia za wszystko!

Modelka: Magda Wiślak
Zdjęcia: Dominika Popiołek @d.o.m.i.no
Make up: Oliwia Krawczyk @oliwvia
Fryzier: Karol Piętka @pietkakarol
Wydawca: Purple Book Wydawnictwo

Cudze Życie. Nowy początek – Premiera 12 kwietnia 2023
Wydawnictwo Purple Book

CUDZE ŻYCIE – NOWY POCZĄTEK

TU KUPISZ KSIĄŻKĘ: 

ZOBACZ TEŻ: CUDZE ŻYCIE TOM 1

Sending
Oceń stylizacje
0 (0 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK

Osiągnąłeś sukces? Wstydź się!