Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK

#WIKTOR

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK

#WIKTOR

…[…] To wszystko skupiało się w tym szczupłym blondynie siedzącym naprzeciwko. Miał bardzo jasne włosy o niezwykłej barwie, które mieniły się w różnych odcieniach blondu i bardzo przystojną choć nadal chłopięcą twarz, z szeroką męską szczęką i wąską spiczastą brodą. Jego cera miała zdrowy oliwkowy odcień, co sprawiało wrażenie jakby był śródziemnomorskiego pochodzenia. Szeroki uśmiech i białe równe zęby odznaczały się szczególnie wyraźnie przy jego kolorze cery. Miał bardzo bystre niebieskie oczy ułożone w formie półksiężyców, które dodawały mu pewności siebie zahaczającej nawet o zuchwałość. Widziałam w nim ogromną ilość wigoru i energii, którą zarażał, zwłaszcza mnie, wobec marazmu, w jakim się znajdowałam.
[…]
Obiecałem, że udowodnię, że jestem godzien być jej naj- lepszym uczniem.
I byłem! Tak bardzo łaknąłem pochwał, tego, aby ktoś docenił mój wysiłek. Jednocześnie obiecałem sobie, że dojdę do czegoś ważnego w życiu, że przyjdzie w końcu mój czas chwały.[…]…
Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK #WIKTOR
Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK #WIKTOR
Wiktor to zupełnie nowa postać, która pojawia się na karatach książki Cudze Życie – Nowy Początek. Postać, która zmieni życie wszystkich pozostały bohaterów. Wiktor to jednak bohater, który również ma marzenia, marzenia po które nie zawsze warto sięgać.
To także bohater, który w przeciwieństwie do innych nie pragnie żyć własnym życiem… on właśnie bardzo pragnie żyć tym Cudzym!

ZOBACZ TEŻ: POZNAJ BOHATERÓW KSIĄŻKI: CUDZE ŻYCIE

Kiedy pisałem postać Wiktora, wiedziałem, że trudno mi będzie znaleźć kogoś kto odpowiadałbym wizualnemu opisowi postaci, którą stworzyłem. Przeglądałem wiele profili zanim trafiłem na zdjęcia Osakra i wtedy już wiedziałem, że Wiktor wyglądał dokładnie tak! Sami powiedzcie czy mogłem wybrać lepiej? @oskarek_ ogromnie dziękuje ci za to że zechciałeś wcielić się w tę postać!

Model: Oskar Gołąb
Zdjęcia: Dominika Popiołek @d.o.m.i.no
Make up: Oliwia Krawczyk @oliwvia
Fryzier: Karol Piętka @pietkakarol
Wydawca: Purple Book Wydawnictwo

Cudze Życie. Nowy początek – Premiera 12 kwietnia 2023
Wydawnictwo Purple Book

CUDZE ŻYCIE – NOWY POCZĄTEK

TU KUPISZ KSIĄŻKĘ: 

ZOBACZ TEŻ: CUDZE ŻYCIE TOM 1

Sending
Oceń stylizacje
0 (0 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK