FILLMED – O marce potęgi młodości.

Recenzja kosmetyczna marki FILLMED

Kiedy ponad rok temu rozpocząłem prace nad swoim blogiem www.zwyczajnychlopak.pl obiecałem sobie, że wybierając produkty do recenzji będę pisać tylko o tych, które osobiście przetestuję, potwierdzając tym samym skuteczność ich działania na własnej skórze. Działalność influencerska ma to do siebie, że mamy możliwość przetestowania bardzo duże ilości produktów, warto jednak promować tylko te, które w rzeczywistości na to zasługują.

Dlatego dziś z przyjemnością chciałem Wam opowiedzieć o produktach FillMed, które miałem okazję przetestować w ramach współpracy z Panek Clinic.

ZOBACZ TEŻ: NAJWIĘKSZY ATUT FACETA – TO TWOJE ŚNIEŻNOBIAŁE ZĘBY. Recenzja produktów marki White Glo Polska

O marce potęgi młodości

Zacznijmy od tego, że FillMed to nie są zwyczajne kosmetyki, które znajdziecie w każdej drogerii. To marka skoncentrowana na tworzeniu receptur kosmetyków wykorzystywanych przy zabiegach oferowanych w gabinetach medycyny estetycznej. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że są to kosmetyki, które wnikają do wewnętrznych warstw skóry,  co jest nieosiągalne dla zwykłych kosmetyków działających jedynie powierzchniowo.

Laboratoria FILLMED powstały w 1978 roku za sprawą francuskiego lekarza medycyny estetycznej Michela Tordjmana. Pasją doktora była biologia komórkowa, która następnie przyczyniła się do opracowania formuły polirewitalizujacej substancji zwanej NCTF® (New Cellular Treatement Factor),  będącej unikalnym preparatem do iniekcji, który zapobiega, spowalnia i koryguje oznaki starzenia się skóry, stanowiąc tym samym podstawę większości produktów marki.

Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczne receptury biologiczne czynią dziś markę ekspertem w dziedzinie anti-aging, głównie za sprawą wykorzystania w przemyśle kosmetycznym i medycznym szerokich rozwiązań z udziałem kwasu hialuronowego oraz składników aktywnych, które pobudzają skórę do odnowy jej komórek macierzystych.

Dlaczego FillMed

Zacznijmy od tego, że kwas hialuronowy jest bazą większości preparatów kosmetycznych. Nie zmienia to jednak faktu, że to w jaki sposób jest on wykorzystany do produkcji różni się w zależności od marki. Fillmed to kosmetyki, które jak już wspomniałem, wykorzystywane są podczas zabiegów medycyny estetycznej.  Do produkcji kosmetyków zostaje wykorzystana specjalistyczna jednostka produkcyjna specjalnej generacji .

Siłą marki jest innowacja i rozwój produktów odpowiadające na potrzeby swoich klientów. Podstawę stanowią wielopoziomowe badania laboratoryjne, na które firma przeznacza aż 20 proc. przychodów ze sprzedaży. Aby potwierdzić kliniczną skuteczność swoich preparatów Fillmed stosuje innowacyjne badania na pierwotnych komórkach ludzkiej skóry przystosowanych do codziennych, rzeczywistych warunków: m.in. na fibroblastach pobranych z wgłębień zmarszczek, na komórkach skóry poddanych działaniu promieniowania UV lub stresu oksydacyjnego. Komórki skóry są oceniane również pod względem ich budowy, aktywności i funkcji. Potwierdzeniem wiarygodności badań są testy wykonane na fragmentach żywej skóry, które pochodzą z zabiegów chirurgii plastycznej: abdominoplastyki i liftingów i są przechowywane w laboratorium od 24h do 3 tygodni. Brzmi trochę przerażająco? ? Pamiętajcie, że podobne testy wykonywane są na żywych zwierzętach w przypadku wielkich koncernów kosmetycznych.

SKIN PERFUSION – PROGRAM ODMŁADZANIA SKÓRY 360

Mimo iż marka specjalizuje się w preparatach wykorzystywanych podczas zabiegów w gabinetach, posiada w swojej ofercie szeroka gamę kosmetyków pozwalających utrzymać efekty zabiegów kosmetycznych.

Osobiście miałem okazję przetestować 4 z nich: płyn złuszczający skórę, krem odmładzający na dzień, krem regenerujący oraz maskę odmładzającą. Mają one za zadanie działać na takie problemy skóry jak suchość, utrata blasku, pierwsze zmarszczki mimiczne, jędrność skóry czy słoneczne przebarwienia.

Warto wspomnieć, że już między 25. a 30. rokiem życia zaczynają nam zanikać włókna kolagenowe, a od tego już niedaleko do powstania pierwszych zmarszczek mimicznych oraz niedokonaności skóry. Zaletą jest fakt, że im szybciej zaczniemy dbać o te obszary, tym dłużej powstrzymamy naturalne problemy starzenia skóry widoczne szczególnie na naszej twarzy.

Kosmetyki FillMed – SKIN PERFUSION to nowoczesna formuła oparta na tych samych składnikach co przy profesjonalnych zabiegach. Nie łudźcie się, że kosmetyki odejmą Wam lat, mogą jednak przywrócić to, co z czasem z niej ubywa a zatem przywrócenie jędrności, bardzo głębokie i intensywne nawilżenie skóry, spłycenie, a nawet całkowita redukcja zmarszczek oraz zniwelowanie przebarwień słonecznych. Kosmetyki SKIN PERFUSION to jeden ze sposób na długotrwałe i widoczne rezultaty poprawiające kondycję skóry, które przetestowałem na własnej skórze i wiedza, którą z przyjemnością pragnę się z Wami podzielić ?

Zapraszam Was do odwiedzin strony www.fillmed.com, gdzie poznacie szeroką gamę produktów marki, jak również specjalistyczną wiedzę na temat procesów powstania tych wyjątkowych kosmetyków.

Mam dla Was jednak złą wiadomość. Niestety nie znajdziecie tych kosmetyków w popularnych sklepach lub drogeriach kosmetycznych. Jeśli jednak chcecie zapoznać się z produktami na własnej skórze, to zapraszam Was do odwiedzin Panek Clinic na ulicy Pory 58 w Warszawie. Wiedza i doświadczenie dyplomowanego lekarza i właściciela firmy dra Macieja Panka pozwoli Wam nie tylko dobrać odpowiednie produkty dla siebie, ale także da Wam szereg wskazówek jak zadbać o zdrową i  piękna skórę aby cieszyć się nią przez długi czas… w nienaruszonym stanie 😀 POLECAM!

KLIKNIJ TUTAJ: FillMed – SKIN PERFUSION

FILLMED – O marce potęgi młodości.
FILLMED – O marce potęgi młodości.

ZOBACZ TEŻ: CZAS VS MĘSKA MODA. O tym, jak z pomocą mody odjąć sobie lat.

Sending
Oceń stylizacje
0 (0 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas vs męska moda.

„Normalni Ludzie” – czy to na pewno „Jedna z najważniejszych powieści ostatnich lat”?