Relacja z premiery książki „CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK” 12.04.2023

Dziękuję, że byliście ze mną!

Kilka dni temu prowadziłem rozmowę z moją dobrą znajomą, która zadała mi pytanie czy jestem w stanie wskazać najpiękniejszy dzień w moim życiu. Po wczoraj (12.04.2023) mógłbym wskazać aż trzy takie dni, bo to właśnie wczoraj miała miejsce oficjalna premiera trzeciej a (zarazem wieńczącej cykl) mojej książki pt. „CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK”.

ZOBACZ TEŻ: CUDZE ŻYCIE.  NOWY POCZĄTEK: NEWSY O KSIĄŻCE

Na wydarzeniu kolejny raz miałem przyjemność gościć wspaniałą i niezwykle utalentowaną Gosię Andrzejewicz, która jest ze mną od pierwszej mojej książki. Nie mogło także po raz kolejny zabraknąć Dagmary Chmieleckiej i Maćka Radla, którego to głos sprawia, że mój audiobook tak długo zostaje w Waszej pamięci. Kochani dziękuję, że jeszcze raz jesteście ze mną!

Relacja z premiery książki CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK 12.04.2023
Relacja z premiery książki CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK 12.04.2023

Dziękuję także za przyjęcia zaproszenia, po raz pierwszy Madzi Pyznar, Mariuszowi Kozakowi z partnerem Sebastianem Szarotą oraz Emili Dankwa. To był zaszczyt świętować ten dzień razem z Wami.

Mówią, że nie ma przyjaźni miedzy autorami. Kiedy jednak wokół siebie masz takich wspaniałych pisarzy jak Anna Matusiak, Alek Rogoziński czy Paweł Płaczek wiesz, że powiedzenie to jest wyssane z palca!

Paweł nie boi się mocnych tematów, bolesnych historii, prawdy rzucanej prosto w oczy… Na kartach swojej kolejnej powieści rozprawia się z tym, co uwiera albo uwierać może każdemu człowiekowi, bez względu na jego pochodzenie, orientację, przekonania. Bo żyjemy w różnych kontekstach i warto mieć świadomość, że dookoła dzieje się życie – cudze życie, którego scenariusz napisał los – każdemu z nas inny. Czasami aż dech zapiera, że los mógł być tak okrutny…

Anna Matusiak – Salon Kobiet

Paweł, znany też jako @zwyczajnychlopak, pisze niezwyczajnie i o niezwyczajnych ludzkich historiach. Jeśli lubicie opuszczać czasem swoją strefę komfortu, to ta książka zapewni wam daleką wyprawę, bo do świata, który może niekiedy wydać się koszmarnym snem. Ale czy nie takie też bywa życie? I to nie tylko cudze?

Alek Rogoziński

To wydarzenie jednak nie wyglądałoby tak wspaniale, gdyby nie Dawid Koczur, gospodarz, prezenter i prywatnie świetny człowiek. Nie wyobrażałem sobie aby ktokolwiek inny mógł prowadzić premierę wieńczącą moją trylogię.

Muzyka jest nieodłącznym elementem moich premier. Być może dlatego, że towarzyszy mi ona na wszystkich etapach powstawania moich książek. I właśnie dlatego, po raz trzeci wieczór premierowy uświetniły występy muzyczne wchodzącej gwiazdy muzyki POP: Dagmary (Daggi) Czechury w utworze „Show Must Go On” oraz artysty teatralnego i musicalowego: Kamila Zięby w utworze „A ja nie!” z musicalu Metro, a to wszystko w niepowtarzalnym akompaniamencie Łukasza Krawczyka.

WARTO PRZECZYTAĆ: OSIĄGNĄŁEŚ SUKCES? WSTYDŹ SIĘ!
O tym, dlaczego nie potrafimy cieszyć się własnym szczęściem.

Ten wieczór jednak nie udałby się gdyby nie zebrana w tym dniu publiczność i frekwencja przekraczająca kolejny raz moje oczekiwania!

Kochani dziękuję Wam z całego serca, że byliście i jesteście ze mną. To właśnie dla Was powstają moje książki i tylko dzięki Wam nadal pragnę je pisać. Pamiętajcie, że pisarzem się nie zostaje… pisarzy tworzycie Wy!

Relacja z premiery książki CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK 12.04.2023
Relacja z premiery książki CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK 12.04.2023
Relacja z premiery książki CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK 12.04.2023
Relacja z premiery książki CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK 12.04.2023

PS: Kajtek i tak skradł całe SHOW!

TU KUPISZ KSIĄŻKĘ

„CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK”

CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK – ZOBACZ TRAILER PROMOCYNY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: „CUDZE ŻYCIE” TOM 1

TU KUPISZ KSIĄŻKĘ

Sending
Oceń stylizacje
5 (1 głos)

👁 Ten wpis został przeczytany 12 razy.

☕ Szacowany czas czytania: 5 min.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK

Poznaj bohaterów książki: CUDZE ŻYCIE. NOWY POCZĄTEK