CUDZE ŻYCIE

Nie pożądaj życia innych, nie wiedząc jakie skrywa tajemnice…

Cudze Życie - Nie pożądaj życia innych, nie wiedząc jakie skrywa tajemnice...
Cudze Życie – Nie pożądaj życia innych, nie wiedząc jakie skrywa tajemnice…

Związała ich przeszłość i mroczne tajemnice, o których woleliby zapomnieć…

Grzegorza i Dorotę połączyła tragedia. Chcąc uciec od poczucia winy i ciągłych wyrzutów sumienia, żyją „cudzym”, a nie „swoim” życiem.
Nie zdają sobie jednocześnie sprawy, że kluczem do odzyskania spokoju może być tylko poznanie prawdy o samych sobie oraz stawienie czoła okrutnej przeszłości.

Życie jednak musi się w końcu o nich upomnieć, a zderzenie z rzeczywistością dla każdego będzie wyjątkowo bolesne.

„Cudze życie” to mocna, wzruszająca i wyjątkowo prawdziwa opowieść o próbach odkupienia win i zrozumieniu tego, co zsyła nam los. To także opowieść o tolerancji, miłości i akceptacji drugiego człowieka i jego wyborów.


Kochani! Wiecie jak na to czekałem. „Cudze Życie” choć jest kontynuacja Mostu Ikara to zupełnie nowa historia i inna książka, w którą włożyłem chyba więcej pracy niż w poprzednią. Łatwiej jednak pisać historie opartą na własnych doświadczeniach, tworząc tę powieść powołałem do życia nie tylko nowy świat ale i jego bohaterów! 😍

Fragment książki: 

Ani przez chwilę nie czuł strachu. Wiedział, że chce to zrobić. Tylko tak zazna spokoju, którego tak bardzo pragnie. Prawie tak samo bardzo, jak pragnie zobaczyć Antka.
Oddychał głęboko. Zarzucił pętlę na szyję. Zamknął oczy, oderwał jedną nogę, wychylając się z poziomu krzesła. Pętla zaczęła zaciskać się gdzieś na jego krtani.
Nagle muzyka ucichła. Usłyszał dźwięk dzwonka telefonu. Bardzo głośny, tak różny od sacrum, w którym się znajdował. Coś sprawiło, że cofnął nogę, stawiając ją ponownie stabilnie na krześle. Ucisk na szyi zelżał, Grzegorz otworzył oczy i spojrzał na telefon.

Połączenie przychodzące. Dzwoni: ANTEK

CUDZE ŻYCIE: TU KUPISZ KSIĄŻKĘ: 

ZOBACZ TAKŻE: Moja debiutancka książka: MOST IKARA 

 

Sending
Oceń stylizacje
0 (0 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *