Recenzja: Kulturalne Rozmowy

Most Ikara – Paweł Nowak

Mityczny Ikar to od wieków uosobienie walki o marzenia, realizacji głęboko skrywanych marzeń i pragnień. To również symbol młodzieńczego entuzjazmu oraz wiary we własne możliwości. Bohater nieustannie tęskni za wolnością oraz niezależnością. Taki też jest Antek z powieści Pawła Nowaka. Nie bez powodu można go również nazwać Ikarem XXI wieku.

…Książka jest niezwykle autentyczna, pełna skrajnych emocji. Zaskakuje i wzrusza, ale też bulwersuje i zaprasza czytelnika do świata pełnego egoistów, których życie również skrzywdziło. Wartka akcja nie pozwala ani na moment oderwać się od tej historii, co przy takiej objętości jest bezcenne (książka ma ponad 700 stron).

Wszystko to powstało, aby dać innym lekcje, przestrzec przed błędami. Jej uniwersalne przesłanie polega na tym, że każdy może starać się odnaleźć w jej bohaterach samego siebie. Książkę polecam szczególnie rodzicom nastolatków, gdyż to oni są w dzisiejszych czasach najbardziej narażeni na odrzucenie, brak szacunki i niezrozumienie ze strony najbliższego otoczenia. Przestrzega ona bowiem przed krytyką, wydawaniem kategorycznych opinii i ferowaniem wyroków. Uczy akceptacji, szczerości oraz tolerancji nie tylko wobec siebie oraz własnych emocji, ale też wobec innych…..

Zachęcam Was do przeczytania całej recenzji dla portalu www.kulturalnerozmowy.pl autorstwa Sylwii Cegieła Dziękuję z całego serca

Recenzja: Kulturalne Rozmowy – Sylwia Cegieła

MOST IKARA

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: MOJA DEBIUTANCKA POWIEŚĆ: „MOST  IKARA”

TU KUPISZ KSIĄŻKĘ

 

Sending
Oceń stylizacje
0 (0 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recenzja: Tatiasza i jej książki

Nowa kolekcja Macaroni Tomato