Poznaj bohaterów książki Most Ikara?

#Kaśka

…była piękną, wysoką kobietą, z długimi, falującymi, brązowymi włosami, które nadawały jej pewnego rodzaju szyku i klasy. Była pewna siebie, odważna, wiedziała czego chce. Kaśka kierowała się w życiu dewizą, że aby coś osiągnąć należy działać i iść naprzód, a pomysł jak to zrobić pojawi się sam. Dzięki temu w późniejszych latach osiągnęła wszystko to, co sobie założyła… (a przynajmniej tak jej się wydawało…?).
Drogie kobiety! Kaska to Wasza bohaterka, i jednocześnie najważniejsza kobieta mojego życia. Mam nadzieję, że pokochacie ją równie mocno jak ja❤️. Jestem również pewny, że niejedna z Was, w postaci Kaśki znajdzie samą siebie!
Kaśka to bohaterka bez której ta książka nie mogła by powstać… nic dziwnego, że momentalnie staje się ulubienicą każdego nowego recenzenta. To zdecydowanie dobry duch książki… Czemu jednak nie radzi sobie tak dobrze z własnym życiem?

W postać Kaśki wcieliła się Marta Sikorska. I choć nigdy nie poznała pierwowzoru swojej postaci, odnalazła się w niej doskonale ?

Modelka: Marta Sikorska
Zdjęcia: Ania Żbikowska
Make up: Natalia Brzęczkowska
Stylizacja: Karol Pietka/ Ferrum Style
Studio: Studio Pixel – na wynajem studio i sprzęt foto/video

Przez najbliższy miesiąc, dwa razy w tygodniu, chciałbym Wam przedstawić́ kolejnych bohaterów mojej książki. Zarówno krótkim cytatem z książki, jak i moja inspiracją jak wyobrażałem sobie stworzona postać́ na jej kartach. Z przyjemnością̨ będę̨ czekać́ na Wasze reakcje, zarówno przed premierą, jak i po jej przeczytaniu. Sam jestem ciekaw czy moja wizja pokryje się z Waszym wyobrażeniem. Pamiętajcie, że to tylko inspiracja…

Most Ikara – Premiera 15 kwietnia 2021?
Wydawnictwo Novae Res

KUP KSIĄŻKĘ MOST IKARA: 15 KWIETNIA 2021

ZOBACZ NAJNOWSZE RECENZJE!

Sending
Oceń stylizacje
0 (0 głosów)

👁 Ten wpis został przeczytany 9 razy.

☕ Szacowany czas czytania: 3 min.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Moda w czasie pandemii…

Kim jest Paweł Nowak?