Andrzejewicz, Śmiszek, Sinckler Grabias i Kopania na promocji książki Pawła Nowaka “Most Ikara”

Przeambitni.pl

13 września w Warszawskim Domie Technika NOT odbyło się spotkanie autorskie w ramach promocji książki “Most Ikara” autorstwa bloggera i influencera Pawła Nowaka, znanego pod pseudonimem @zwyczjanychlopak. Spotkanie miało na celu przedstawienie mediom historii powieści, opartej na wątkach autobiograficznych autora, a wśród publiczności pojawiło się wiele znanych twarzy, m.in. Gosia Andrzejewicz, Sylwia Nowak, Rafał Grabias, siostry Szczepańskie, Kuba Kowalewski, Nick Sinckler, Krzysztof Smiszek, Walter Budalachi, Kris Florek, Maciek Radel, Lidia Kopania.

ZOBACZ TEŻ: PAWEŁ NOWAK, AUTOR KSIĄŻKI „MOST IKARA”: „TAK, JESTEM GEJEM. NIE RUSZA MNIE, GDY KTOŚ MNIE OBRAŻA”

Paweł Nowak jest absolwentem socjologii i dziennikarstwa telewizyjnego Uniwersytetu Warszawskiego. Internautom dał się poznać bliżej jako bloger lifestylowy oraz instagramowy @zwyczajnychlopak. W wieku 18 lat opuścił swoje rodzinne miasto pod Krakowem i przeprowadził się do Warszawy. Stolica stała się jego miejscem na ziemi i zainspirowała go do napisania powieści. Jak sam mówi nigdy nie pisał książki z myślą o jej wydaniu, od początku pisząc ją dla siebie, chcąc rozliczyć się z przeszłością. Dopiero namowy przyjaciół skłoniły go do walki o publikację.

Książka opowiada o trudnej drodze wkraczania w dorosłe życie, poszukiwaniu akceptacji i konfrontacji marzeń z rzeczywistością, a także próbą zmierzenia się z bagażem doświadczeń z przeszłości oddziałujących na nasze dorosłe życie.

Zachęcam Was do przeczytania całej relacji z wydarzenia dla portalu www.przeambitni.pl

Andrzejewicz, Śmiszek, Sinckler Grabias i Kopania na promocji książki Pawła Nowaka “Most Ikara”

Sending
Oceń stylizacje
0 (0 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Paweł Nowak – “MOST IKARA”

Paweł Nowak o inspiracjach twórczych przy pisaniu debiutanckiej książki „Most Ikara”