Relacja z premiery książki Cudze Życie 11.X.2022.

Dziękuję, że byliście ze mną!

Mija tydzień…, dokładnie tydzień od premiery mojej drugiej książki pt. „Cudze Życie”. Tydzień obfitujący w ogromną ilość ciepłych słów, pięknych relacji czytelników, wspaniałych recenzji, uśmiechów i zdjęć z moją książką:).

Co prawda „ Cudze Życie” dopiero się rozkręca, a szczyt możliwości tej powieści, mam nadzieję, że jeszcze przed nią. Książka jest już dostępna we wszystkich księgarniach internetowych. Znajdziecie ją także we wszystkich Empikach, salonach Świata Książki, Księgarniach Bonito a nawet na Poczcie Polskiej!

Tymczasem, chcąc podtrzymać piękne wspomnienia wiążące się z  tak ważnym dla mnie wydarzeniem, poniżej zamieszczam Wam fotorelację z dnia premiery po to  abyśmy mogli przeżyć to jeszcze raz!

Fotografie: Krzysztof Jarosz

ZOBACZ TEŻ: CUDZE ŻYCIE: NEWSY O KSIĄŻCE

Cudze życie i artyści, którzy byli ze mną

Dziękuję tak licznie zebranym tego dnia artystom! Od zawsze powtarzam, że to właśnie artyści powinni się nawzajem wspierać. Dlatego też dziękuję za obecność  takim postaciom jak Asia Racewicz – Dziennikarka i pisarka. Koniecznie musicie przeczytać jej książkę: „To nie kraj, to ludzie”. Dziękuję za pojawienie się Alkowi Rogozińskiego, którego szczerze podziwiam, Pawłowi Płaczkowi oraz Mikołajowi Milcke – mówią, że między pisarzami nie ma przyjaźni. My pokazaliśmy, że jest! Na evencie nie zabrakło także Gosi Andrzejewicz, która od początku bardzo mnie  wspierała,  Sióstr Szczepańskich, przedstawicieli aktorskiego świata w postaci Marii Niklińskiej, czy  Macieja Radla, który udzielił swego cudownego głosu jako lektor audiobooków moich obu  utworów. Maciek !- pamiętam, że obiecałeś mi i kolejną przeczytać. Dziękuję także za obecność Rafałowi Grabiasowi, Kamilowi Nizińskiemu, który już wkrótce zadebiutuje w zupełnie innej, niż modelingowej roli.

I prawda jest taka, że trudno by mi było wymienić tu wszystkich gości zebranych z imienia. Dziękuję jednak za obecność także przedstawicielom świata mediów redakcji: Przeambitni.pl, Telewizji ATV oraz zespole Świata Gwiazd. To także Wy tworzyliście to wydarzenie i bez Was na pewno by się nie udało.

Dawid Koczur, Dagga i Agnieszka Tylutyki… bez was by się nie udało…

Choć dziękowałem już ze sceny, ponownie zrobię to i tutaj. Dawid Koczur, czyli gospodarz i prowadzący tę imprezę. Bez niego ta premiera na pewno nie udała by się tak bardzo, jak miało to miejsce. Dawid! -mam nadzieję, że wspólnie opowiemy jeszcze o niejednej mojej książce. A kiedyś spotkamy się na czerwonym dywanie, przy premierze filmu na jej podstawie!

Milion Dreams i Never Enoug, to nie były przypadkowe utwory, na które postawiłem podczas tego Wydarzenia. Bo tego dnia właśnie spełniło się moje kolejne marzenie i nigdy nie powiem dość, chcąc je dalej spełniać. Ale też nie zostałyby one tak długo w pamięci, gdyby nie magiczne wykonanie Dagmary (DAGGI) Czechury i Agnieszki Tylutki. Zapamiętajcie te nazwiska, bo niedługo będzie o nich bardzo głośno!

POLECAM: „ZARAZ WRACAM”…. JAK TYLKO PRZECZYTAM TĘ KSIĄŻKĘ!
Recenzja powieści Liliany Fabisińskiej.

Zachowując dyskrecję i nie wymieniając nazwisk, chciałbym podziękować tym osobom, które pomogły mi odtworzyć i zbudować klimat Warszawy lat 90-tych. Ten czas, który mi poświeciliście, godziny rozmów, Waszych wspomnień – Wiem , że się udało! Dziękuję!

Na koniec muszę podkreślić te osoby, bez których nie byłoby ani książki ani tej premiery. Niesamowity GIRLS TEAM, czyli  Dziewczyny z Purple Book: Iga, Renatka, Beatka, Ania! To było nasze święto!

Cudze życie… to dopiero początek!

Podczas każdej premiery, nie ma piękniejszej chwili niż podpisywanie książek, wymiana uśmiechów i nawet kilku zdań z czytelnikami. Właśnie ten moment zapamiętam najdłużej i tę niekończącą się kolejkę, której nie byłem w stanie przyspieszyć.

Dziękuję za to, że tego dnia byliście ze mną. Tego dnia też uwierzyłem że mam dla kogo pisać! I będę dalej to robić! Dziękuję :*

WARTO PRZECZYTAĆ: NIEŚMIAŁOŚĆ ZMORĄ MĘŻCZYZNY…
Czym jest i jak sobie z nią radzić.

Relacja z premiery książki Cudze Życie 12.X.2022. Dziękuję, ze byliście ze mną!
Relacja z premiery książki Cudze Życie 12.X.2022. Dziękuję, ze byliście ze mną!

 

CUDZE ŻYCIE: TU KUPISZ KSIĄŻKĘ!

DOWIEDŹ SIĘ WIECEJ: MOJA DEBIUTANCKA KSIĄŻKA – MOST IKARA 

Sending
Oceń stylizacje
0 (0 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

„Zaraz Wracam”…. Jak tylko przeczytam tę książkę!

„To nie kraj, to ludzie”… recenzja, której nie potrafię napisać.